Hakkımızda

Hakkımızda


Sentez Art olarak, kurulduğumuz günden bu yana ilk gün ki inanç, heyecan ve kararlılığımızı koruyarak güvenilir adımlarla geleceğe doğru yürümekte, Sektör içinde oluşturmuş olduğumuz prestij ve güveni yöneticisinden işçisine kadar tüm çalışanlarımızın üstün çabalarıyla korumaya ve yükseltmeye çalışmaktayız. Tavsiyenin en etkili reklam olduğuna dair var olan inancımızla birlikte dürüstlük, üründe ve hizmette kalite, zamanında teslimat, saygı, güven, sosyal sorumluluk ve ekip çalışması gibi ilkelerin bizi var eden değerler olduğunu gururla söyleyebiliriz.

Öncelikli amacımız gelenekselliğe duyulan saygıyla teknolojiyi, estetikle kalıcılığı, modernizasyonla işlevselliği sentezleyerek maksimum kalitede ve ekonomik çözümler sunmaktır.
Şirketimiz 2015 yılında kurulmuş olmasına rağmen sektörde 35 yılı aşan deneyimli bir kurucu ekibe ve kadroya sahiptir. Böylece genç ve dinamik yapısını tecrübe ile birleştirmiştir. Firmamız güçlenerek büyüyen idari ve teknik kadromuzla tamamı yerli üretim olan el duşları, tepe duşları, duş setleri, paslanmaz ve kompozit dikey jakuziler, çeşitli duşakabin, jakuzi ve compact sistem aksesuarlarını üretmektedir. Bunun yanında modern kalıphanesi ile hem kendi model çeşitliliğini arttırmak için yeni kalıplar yapmakta hem de diğer firmalara plastik enjeksiyon kalıp üretim hizmeti vermektedir. Tamamı yerli üretim olan ürünlerimize kendi tasarımlarımız ve AR-GE’miz ile yeni ürünler katarak ve mevcut ürünlerimizin sürekli iyileştirmelerini sürdürerek sizlere daha fazla seçenek sunabilmenin mutluluğunu yaşadığımızı bildirir, saygılarımızı sunarız.

 İlkelerimiz


- Müşteri odaklılık
- Fayda/Maliyet YaklaşımıÜrünlerimiz
- Sürekli Gelişim
- Açıklık
- Sorumluluk
- Kalite